Kategorie

Opinie o sklepie

Zestaw mebli dziecięcych Statek Baby Best Łóżko - łódka komoda + szafa + + WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI 1999,99 !!!

STATEK-K_EKSPOZYCJA
Producent: BABY BEST
Dostępność:
Dostępny
Czas realizacji: 4-5 Tygodni
szt.
4 800,00 zł1 999,00 zł
Cena internetowa info
negocjuj cenę
Produkt Zestaw mebli dziecięcych Statek Baby Best Łóżko - łódka komoda + szafa + + WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI 1999,99 !!!
Cena 1 999,00 zł
Numer katalogowy STATEK-K_EKSPOZYCJA
Cena u konkurencji
Adres strony z produktem
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon komórkowy (+48)
Wyślij

 

ZESTAW STATEK pochodzący z ekspozycji. Posiada delikatne ślady użytkowania oraz w dwóch miejscach jest minimalne uszkodzenie na szafie i łóżku.
Zestaw składa się z :
Łożko
Szafa
Komoda duża

Wszystkie elementy dostępne w kolorze niebieskim

Preferujemy odbiór osobisty i oglądniecie zestawu.

Jest to wymarzony zestaw dla małego żeglarza! Łóżko statek oraz szafa z latarnią morską nie tylko pozwalają na szybkie "przejście" do własnego pokoju, ale rozwijają także kreatywność zabaw oraz wprawiają dzieci w dobry nastrój. Na frontach mebli doklejone są drewniane ozdoby w morskiej stylizacji (rybki gwiazdki). Dodatkowe elementy na frontach tworzą elekt 2D.

 

Mebelki mają krawędzie zaokrąglone przez co są w 100% bezpieczne dla dzieci. Meble posiadają także atesty stateczności oraz bezpiecznego użytkowania (także przez dzieci). Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z mebli przez kilkanaście lat.

 

W meblach zastosowano system bezpiecznego (wolnego) zamykania drzwiczek i szuflad, a półki zamocowane są na uchwyty blokujące wypadanie nawet w przypadku przechylenia. Meble są pomalowane wodnymi farbami akrylowymi (farby posiadają atest stosowania w produkcji artykułów dla dzieci).

Cena dotyczy zestawu z elementów:
Łożko pod materac 180x90 cm, szafa dwudrzwiowa, komoda z trzema szufladami.


Meble z tego zestawu występują w kilku wersjach kolorystycznych:
Fronty: niebieskie, białe lub czerwone
Korpusy: (boki, półki): białe, waniliowe, szare, czerwone.


Zestaw mebli można dowolnie konfigurować z poniższych elementów:

-Łóżko STATEK ze schowkiem na pościel pod materac 180x90cm

-Regał STATEK z półkami i szufladą

-Komoda STATEKz trzema szufladami

-Szafa STATEK 2-drzwiowa z latarnią morską

-Stolik i 2 krzesełka

-Biurko STATEK z nadstawką

-Krzesełko uniwersalne ComfortChair

-Półka wisząca STATEK

-Szafka nocna STATEK

-Skrzynia na zabawki STATEK

-Materac 180x90cm: piankowy, kokosowy, sprężynowy, lateksowy

-Narzuta z poduszką


WYMIARY ZESTAWU STATEK

ELEMENTY ZESTAWU:

WYMIARY CAŁKOWITE:

DODATKOWE WYMIARY:

Łóżko STATEK

W109 x S96 x D188 cm

Materac 180x90, dół materaca na wys. 25 cm, wys. przodu 62 cm

Szafa 2-drzwiowa

W180 x S90 x G52 cm

 

Szafa 3-drzwiowa

W180 x S135 x G52 cm

 

Regał

W195 x S90 x G52 cm

Wys. bez zwieńczenia 180 cm

Komoda 3 szuflady

W108 x S91 x G54 cm

 

Komoda 6 szuflad

W133 x S81 x G54 cm

Blat na wys. 115 cm

Biurko z nadstawką

W150 x S100 x G60 cm

Blat na wys. 75 cm

Biurko bez nadstawki

W97 x S100 x G60 cm

Blat na wys. 75 cm

Szafka nocna

W52 x S41 x G41 cm

 

Półka wisząca

W60 x S70 x G40 cm

 

Skrzynia na zabawki

W65 x S80 x G42 cm

Klapa na wys. 42 cm

Stolik

W54 x S50 x G80 cm

 

Krzesełko

W59 x S35 x G40 cm

Siedzisko na wys. 32 cm


ŁÓŻKO STATEK (kod: L-ST)

Jest to wymarzone łóżko dla "małego żeglarza"! Jego wygląd nie tylko pozwala na szybkie "przejście" do samodzielnego spania, ale rozwija także kreatywność zabaw oraz wprawia w dzieci w dobry nastrój. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z łóżka przez kilka lat. Wytrzymałość łóżka 150kg. Łóżko występuje standardowo w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i czerwonej. Na zamówienie istnieje możliwość wykonania łóżka w innych kolorach oraz wymiarach.

ŁÓŻKO STATEK: Wymiary W109 x S96 x D188cm, wymiary materaca: 180x90cm (dół materaca na wys. 25cm). Wysokość najwyższego punktu: 140cm. Łóżko posiada schowek na pościel
Łóżko jest drewniane, ręcznie wykonane z płyty MDF oraz drewna sosnowego. Pomalowane jest wodnymi farbami akrylowymi (farby posiadają atest stosowania w produkcji artykułów dla dzieci). Łóżko ma drewniany stelaż na materac oraz półkę na zabawki.

REGAŁ STATEK (kod: RG-ST)

REGAŁ z szafką. Wymiary: 195 cm wysokości, 90 cm szerokości oraz 52cm głębokości (wysokość bez zwieńczenia 180cm). Regał z górnym zwieńczeniem pasującym do zestawu STATEK. Wykonany z płyty MDF i płyty laminowanej.

W regale zastosowano system bezpiecznego (wolnego) zamykania drzwiczek, a półki zamocowane są na uchwyty blokujące wypadanie nawet w przypadku przechylenia mebla. Mebel posiada atest stateczności i bezpiecznego użytkowania przez dzieci.


KOMODA STATEK

Komoda z trzema szufladami z "falowanymi" frontami oraz z doklejonymi drewnianymi rybkami. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z komody przez kilkanaście lat. Wymiary całkowite 108x91cm, głębokość 54cm.
Komoda wykonana z płyty MDF i płyty laminowanej (korpusy białe, niebieskie lub waniliowe). Komoda jest pomalowana wodnymi farbami akrylowymi (farby posiadają atest stosowania w produkcji artykułów dla dzieci).

W komodzie zastosowano prowadnice BLUM z system bezpiecznego (wolnego) zamykania szuflad, (szuflady posiadają blokadę przed wypadnięciem nawet w przypadku przechylenia komody). Mebel posiada atest do stosowania dla dzieci. Blat komody ma zaokrąglone narożniki.


SZAFA STATEK (kod: S-ST)

SZAFA STATEK z latarnią morska i rybkami (drewnianymi) na frontach. Wymiary 180cm wysokości, 90cm szerokość, 52 cm głębokości.

Szafa wykonana z płyty MDF oraz płyty laminowanej. Fronty pomalowane są wodnymi farbami akrylowymi - farby posiadają atest stosowania w produkcji artykułów dla dzieci.
W szafie zastosowano system bezpiecznego (wolnego) zamykania drzwi, a półki zamocowane są na uchwyty blokujące wypadanie nawet w przypadku przechylenia szafy. Mebel posiada atest do stosowania dla dzieci.


BIURKO STATEK (kod: BRK-ST)

BIURKO z nadstawką. Wysokość całkowita biurka 150cm, blat na wysokości 75cm. Blat roboczy: 100x60cm. Nadstawka z półkami, biurko z półką na klawiaturę oraz kontenerkiem na kółkach do dowolnego ustawienia. Biurko z frezowanymi bokami i tyłem pasującymi do zestawu STATEK oraz z doklejonymi drewnianymi rybkami i gwiazdkami. Biurko wykonane z płyty MDF i płyty laminowanej(korpusy).

Mebel jest pomalowany wodnymi farbami akrylowymi (farby posiadają atest stosowania w produkcji artykułów dla dzieci).

W biurku zastosowano prowadnice BLUM z systemem bezpiecznego (wolnego) zamykania drzwiczek. Mebel posiada atest do stosowania dla dzieci.


PÓŁKA WISZĄCA STATEK (kod: PL-ST)

Wymiary: szerokość półki 70, wysokość 60cm, głębokość 40cm. Frezowane boki półki i zwieńczenie pasujące do zestawu STATEK. Półka wykonana z płyty MDF i pomalowana wodnymi farbami akrylowymi - farby posiadają atest stosowania w produkcji artykułów dla dzieci.


SZAFKA NOCNA STATEK (kod: SN-ST)

Szafka nocna ze zwieńczeniem z zestawu STATEK. Wykonana z płyty MDF i płyty laminowanej. Wymiary szafki 52x41x41cm. W szafce zastosowano system bezpiecznego (wolnego) zamykania drzwiczek. Mebel posiada atest stateczności i bezpiecznego użytkowania przez dzieci.