Kategorie

Opinie o sklepie

Wielofunkcyjne krzesełko do karmienia z funkcją huśtawki i leżaczka Tatamia Peg Perego

8781/CACAO
Producent: PEG PEREGO
Dostępność:
Dostępny
  • Kolor
szt.
1 123,48 zł
Cena internetowa info

Tatamia krzesełko do karmienia

Wielofunkcyjne krzesło o bardzo nowoczesnym wyglądzie. Dzięki zastosowaniu funkcji leżaczka i huśtawki może służyć dziecku już od chwil narodzin (do 6-go miesiąca życia), a później, jako krzesełko do karmienia, do ok. 3 lat. Krzesło wyposażone jest w podwójny, wypinany całkowicie blat. Jego górny element można w prosty sposób wypiąć co umożliwia jego częste mycie, nawet w zmywarce.

Siedzisko posiada czterostopniową regulację położenia, wyłożone jest tapicerką wykonaną ze skóry ekologicznej. Dla zapewnienia dziecku pełnego bezpieczeństwa siedzisko posiada 5-cio punktowe pasy oraz plastikowy pałąk zabezpieczający dziecko przed wypadnięciem (w wersji leżaczka/huśtawki montowana jest w jego miejscu dodatkowa barierka ochronna).

Dzięki zastosowanemu systemowi "Go & Stop" krzesło można bezpiecznie przemieszczać po podłodze mieszkania - w stojącym krześle automatycznie załącza się hamulec uniemożliwiający jego samoistne przesuwanie się.

Krzesło Tatamia posiada również wielostopniową regulację wysokości siedziska, podnóżek można umieścić na 3 różnych poziomach (w zależności od wielkości dziecka).

Krzesło składa się w bardzo prosty sposób, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i stoi samoczynnie.

Waga: 14 kg

Opcje dodatkowe:

- zestaw kit tatamia& prima pappa newborn zawiera dodatkową tapicerkę wykonaną z miękkiego materiału oraz pałąk z zabawkami (środkowa to grzechotka), występuje w kolorach: zielony, różowy i niebieski

Wiek: 0m+