Kategorie

Opinie o sklepie

Jaki wybrać fotelik 9-18 kg

Jak dopasować fotelik 0-18 kg lub 9-18 kg do samochodu i dziecka.
Większość ludzi przychodząc do naszego sklepu i chcący zakupić fotelik dla rocznego pytania zadaje sobie to pytanie.
Mimo iż wiedza w internecie jest bardzo duża i można z niej skorzystać klienci którzy przychodzą do naszego sklepu otrzymują obszerną wiedzę i w blisko 90% zmieniają zdanie i większości kupują inny produkt niż zamierzali dobieramy według parametrów klienta oraz Państwa portfela :)
Warto wiedzieć:
- kupujmy foteliki samochodowe powinniśmy zwrócić uwagę na testy zderzeniowe mogą być to ADAC oraz skandynawski test Plus.
- kupując fotelik samochodowy powinniśmy wiedzieć dokładnie jakie możliwości daje nam samochód i mogą to być poza standardowym pasem trzypunktowym isofix, top tether, oraz możemy zastosować również nogę stabilizacyjną.
- kupując fotelik powinniśmy przymierzyć i dopasować go do samochodu. (Uwaga tylko sprzedawca z dużym doświadczeniem i odpowiednimi certyfikatami może to ocenić w profesjonalny sposób) - powinniśmy poznać sposób montażu fotelika samochodowego w samochodzie ale i jak zapinać dziecko w foteliku samochodowym (niestety blisko 70% rodziców popełnia błędny montażowe które mogą zadecydować o obrażeniach dziecka podczas gwałtownego hamowania lub zderzeń bocznych i czołowych.

Gdyby przepisy zezwalały a my byśmy byli wróżką można by przewozić dzieci w świątecznych koszykach wiklinowych, ale czy wiemy co się stanie? Czy wiemy kto będzie jechał z naprzeciwka lub z tył i z boku? Oczywiście są kierowcy którzy mówią ja jadę bezpiecznie a pytając ma Pan AC odpowiadają tak mam:))
Powyższe i poniższe informacje dotyczące poprawnego doboru i montażu fotelika samochodowego mogą się Państwu przydać tylko i wyłącznie w chwili kiedy będziemy potrzebowali ochrony dla dziecka. To właśnie wtedy może się okazać że przez odpowiedni dobrany fotelik samochodowy oraz umiejętność zapinania dziecka w foteliku dziecko wyjdzie z wypadku bez obrażeń lub będą one niewielkie.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami w celu uzyskania informacji.