Kategorie

Opinie o sklepie

Rekid fotelik firmy Axkid tyłem do kierunku jazdy 9-25 kg Plus Test

AXKID010/BLACK_
Producent: AXKID
Dostępność:
Dostępny
Czas realizacji: Do 3 dni
  • Kolor
szt.
1 799,00 zł
Cena internetowa info
negocjuj cenę
Produkt Rekid fotelik firmy Axkid tyłem do kierunku jazdy 9-25 kg Plus Test
Cena 1 799,00 zł
Numer katalogowy AXKID010/BLACK_
Cena u konkurencji
Adres strony z produktem
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon komórkowy (+48)
Wyślij

Fotelik samochodowy Axkid Rekid 9-25 kg - montowany w samochodzie tyłem do kierunku jazdy

Axkid Rekid to nowy produkt od szwedzkiego producenta Axkid. Jako jedyny na polskim rynku oferuje montaż tyłem do kierunku jazdy za pomocą systemu ISOFIX lub za pomocą pasów samochodowych. To bardzo uniwersalne rozwiązanie pozwala montować fotel praktycznie w każdym aucie, niezależnie od posiadania zaczepów ISOFIX. Jest posiadaczem najbardziej rygorystycznego testu zderzeniowego jakim jest Test Plus, przeprowadzany przez instytut VTI.

Axkid Rekid to bardzo kompaktowy fotelik, dlatego też wymaga jedynie minimalnej odległości od przedniego fotela, pasuje do zarówno małych aut, posiadających stosunkowo mało miejsca na tylnej kanapie, jak i też dla dużych limuzyn. Fotel posiada 3 stopniową regulację pochylenia oparcia do spania. Rekid pochyla się bardzo dobrze, nie ma problemów z pozycją do spania. Jest to fotel w kategorii wagowej od 9 do 25 kg montowany tyłem do kierunku jazdy.

Montaż fotela w aucie jest bardzo prosty i charakteryzuje się stabilnym trzymaniem fotela na kanapie. Jako jeden z nielicznych foteli na rynku po zamontowaniu w aucie nie ma luzów, a jedyne co sie rusza to karoseria auta...

Przeszedł pozytywnie rygorystyczny TEST PLUS, co potwierdza, że gwarantuje maksimum bezpieczeństwa.