Kategorie

Opinie o sklepie

Łóżeczko dostawne Next 2 Me firmy Chicco

CH221/DOVE_GREY
Producent: CHICCO
Dostępność:
Wysyłka w 24H
  • Kolor
szt.
781,99 zł759,00 zł
Cena internetowa info
negocjuj cenę
Produkt Łóżeczko dostawne Next 2 Me firmy Chicco
Cena 759,00 zł
Numer katalogowy CH221/DOVE_GREY
Cena u konkurencji
Adres strony z produktem
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon komórkowy (+48)
Wyślij

Łóżeczko dostawne Next 2 Me firmy Chicco
Łatwiej karmić dziecko, wygodniej spać, przyjemniej być razem!

Next 2 Me: Śnimy tuż obok siebie!
Next 2 Me to nowe łóżeczko dostawne, dzięki któremu dziecko może spać tuż obok swoich rodziców. Łóżeczko można bowiem bezpiecznie połączyć z łóżkiem rodziców. Dzięki Next 2 Me mama będzie mogła utulić dziecko i nakarmić je, gdy tylko się obudzi. W ten sposób więź między mamą, tatą a dzieckiem będzie jeszcze silniejsza, a noc przebiegnie spokojniej.

Praktyczne i bezpieczne
Łóżeczko Next 2 Me wyposażono w prosty i bezpieczny system mocowania, który pozwala na solidne przypięcie łóżeczka do łóżka rodziców za pomocą dwóch pasów. Pasuje również do łóżek z szufladami, a jego wysokość można regulować.

Spokojny i zdrowy sen
Dzięki łóżeczku Next 2 Me spanie obok mamy jest nie tylko praktyczne i przyjemne, ale także bezpieczne dla dziecka. Zaleca się, aby dziecko spało w tym samym pokoju, ale nie w tym samym łóżku.

Utulone, od pierwszych dni
W czasie kilku pierwszych miesięcy życia dziecka łóżeczko jest lepsze od łóżka. Jego otulający kształt i kompaktowy charakter sprawiają, że dziecko czuje się bezpieczniejsze i bardziej zadowolone. Łóżeczko daje poczucie przebywania w bezpiecznym otoczeniu, trochę podobnym do macicy, dzięki czemu przejście od życia płodowego do życia poza łonem matki jest przyjemniejsze, dokonuje się naturalnie i stopniowo.

Wielofunkcyjne, w dzień i w nocy
Łóżeczko Next 2 Me może być przymocowane do łóżka mamy i taty, aby noce w pierwszych miesiącach życia dziecka były spokojniejsze. Następnie po podniesieniu zwijanej ścianki można stopniowo używać łóżeczka oddzielnie od łóżka rodziców lub w pokoju dziecięcym, a także w ciągu dnia w pokoju dziennym.

Przytulne gniazdko
Łóżeczko wyposażono w miękki materac, by zapewnić dziecku odpowiedni komfort, a także siatkowe okienko dla optymalnej cyrkulacji powietrza.
Łóżeczko można ustawiać z pewnym nachyleniem, aby dziecku łatwiej było oddychać, zwłaszcza przy przeziębieniu, i by wspomóc proces trawienia.

WSKAZÓWKI DOT. BEZPIECZEŃSTWA
Dopuszcza się stosowanie produktu dla dziecka między 0. a 6. miesiącem życia, o wadze do 9 kg.
Gdy produktu używa się jako dostawki, przed włożeniem dziecka do łóżeczka należy upewnić się, że pasy mocujące są prawidłowo zapięte i naprężone. Produkt musi stykać się dokładnie z materacem rodziców, a między łóżeczkiem a materacem rodziców nie może być żadnych przerw.

INFORMACJE TECHNICZNE
Wymiary po rozłożeniu:  66/81 x 93 x 69 cm
Wymiary po złożeniu: 95 x 15 cm
Waga: 9 kg
Idealne dla dzieci w wieku od 0 do 6 miesięcy.