Kategorie

Opinie o sklepie

Fotelik samochodowy Joie Stages 0-25 kg montaż tyłem lub przodem do kierunku jazdy 3* ADAC

JOIE004/EMBER
Producent: JOIE
Dostępność:
Wysyłka w 24H
  • Kolor
szt.
739,00 zł
Cena internetowa info
negocjuj cenę
Produkt Fotelik samochodowy Joie Stages 0-25 kg montaż tyłem lub przodem do kierunku jazdy 3* ADAC
Cena 739,00 zł
Numer katalogowy JOIE004/EMBER
Cena u konkurencji
Adres strony z produktem
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon komórkowy (+48)
Wyślij

Fotelik samochodowy Joie Stages 0-25 kg - montaż tyłem lub przodem do kierunku jazdy

Fotelik Stages brytyjskiej marki JOIE to kompleksowe zabezpieczenie dziecka w czasie podróży samochodem. Przeznaczony do ochrony już od urodzenia będzie z powodzeniem służył na każdym etapie dorastania Maluszka, aż do 7 roku życia. Dzięki unikalnej konstrukcji Stages daje gwarancję wysokiego poziomu bezpieczeństwa bez narażania na dodatkowe koszty.

Charakterystyka produktu:

-> Przeznaczony dla dzieci od urodzenia do wagi 25 kg (do ok. 7 lat). Możliwość montażu fotelika tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg (zalecane ze względu na większe bezpieczeństwo dziecka) i przodem do kierunku jazdy od 9 do 25 kg. 4-stopniowa regulacja kąta pochylenia fotelika (1 tyłem i 3 przodem). Zmiana kąta pochylenia fotelika (przodem) możliwa jest wyłącznie przed jego zamontowaniem.

-> Boczne wzmocnienia gwarantują dodatkową ochronę głowy, ciała i bioder dziecka. Wzmocniona konstrukcja Baby Armor zapewnia stabilną pozycję podczas uderzenia, przedłuża żywotność materiałów i obciąża dodatkowo fotel dla lepszej stabilności.

-> Grow Together™ zintegrowana regulacja wysokości zagłówka z pasami fotelika. Regulowany jedną ręką 5-stopniowy zagłówek pozwala na idealne dopasowanie fotelika do wagi i wzrostu dziecka.

-> Wykonany z oddychających materiałów zapewnia dodatkowy przepływ powietrza. Wysokiej jakości tkaniny są miękkie, wygodne i przyjemne w dotyku dla delikatnej skóry dziecka dziecka.

 
-> 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z osłonkami gwarantują wygodną podróż. Możliwość schowania 5-punktowych pasów w skorupie fotela dla dzieci powyżej 15kg.


Dane techniczne:

-> Wymiary(dxsxw):
54,5 x 58 x 76 cm
-> Waga: 8,4 kg.-> certyfikat ECE R44/04
-> wyróżniony nagrodą Red Dot

Dostępne kolory: