Kategorie

Opinie o sklepie

Bezpieczny fotelik samochodowy Pallas Cybex 9-36kg

16113/BLUE__MOON
Producent: CYBEX
Dostępność:
Dostępny
Czas realizacji: Od 2-10 dni
  • kolor
szt.
1 149,00 zł
Cena internetowa info
negocjuj cenę
Produkt Bezpieczny fotelik samochodowy Pallas Cybex 9-36kg
Cena 1 149,00 zł
Numer katalogowy 16113/BLUE__MOON
Cena u konkurencji
Adres strony z produktem
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon komórkowy (+48)
Wyślij

Fotelik samochodowy Pallas, firmy Cybex 9-36 kg

CYBEX Pallas, jako fotelik z grupy 1, z osłoną, tułowia został oceniony, jako "Bardzo Dobry" przez niemiecki Autobild.de. Fotelik rośnie razem z dzieckiem i w prosty sposób można przekształcić fotelik grupy 2/3.

2 FOTELIKI W JEDNYM
Fotelik CYBEX Pallas może być używany az przez 11 lat. Rewolucyjną osłonę tułowia fotelika Pallas (grupa 1) można przesuwać do przodu i do tyłu, tak by optymalnie dopasować ją do dziecka. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga w znacznym stopniu zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Po zdjęciu osłony oraz bazy, gdy dziecko skończy ok. 3 lata (i waży 15 kg), fotelik ten zmienia się w wielokrotnie nagradzany fotelik grupy 2/3 Cybex Solution X.

REGULOWANA OSŁONA TUŁOWIA
Bezpieczeństwo bez ograniczania. Regulowana osłona tułowia zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń szyi bez ograniczania dziecka (patent).

Siły działające w czasie zderzenia czołowego są rozkładane na powierzchnie osłony tułowia i redukowane dzięki amortyzującym materiałom, z których jest wykonana. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga znacznie zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Szelki nie wpinają się w ciało dziecka, a jednocześnie wrażliwe okolice szyi oraz ramion są właściwie chronione. Nowe rozwiązanie zastosowane w osłonie tułowia fotelika (patent) sprawia, żę jest wygodna i można ją optymalnie dopasować do ciała dziecka. Zapewnia ona większą swobodę ruchu dla tułowia, jak również większe bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi 5-punktowymi szelkami bezpieczeństwa, szczególnie w czasie zderzenia czołowego.

FUNKCJA ODCHYLENIA OPARCIA
Grupa I (9-18 kg)
Zapewnia spokojna podróż (grupa I). W grupie I fotelik Pallas ma możliwość odchylania oparcia, którego mechanizm znajduje się z przodu fotelika. Łatwa obsługa, jedną ręką.

CECHY
3-stopniowa regulacja odchylenia zagłówka: opatentowane
11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka: idealne dopasowanie
odchylane oparcie: idealne dopasowanie
wyjmowana wkładka w siedzisku: idealne dopasowanie

DANE TECHNICZNE
długość / szerokość / wysokość: 455, 470, 720-890 mm
waga: 9,7 kg
ECE R44/04, Gr. 1/2/3
Tapicerka może być prana w 30°

Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech