Kategorie

Opinie o sklepie

Insekty robaki na baterie - HexBug Nano - zabawka elektroniczna

HEXBUG20033/SZAR_ZOL
Producent: HEXBUG
Dostępność:
Wysyłka w 24H
  • Kolor
szt.
13,99 zł
Cena internetowa info

Robot Hexbug Nano

Hexbugi to niesamowite roboty, które wyglądem przypominają insekty. Są jednak od nich znacznie przyjemniejsze oraz co najmniej tak samo inteligentne.

Dzięki zastosowaniu mikroprocesora, który przetwarza informacje z wbudowanej anteny i mikrofonu, potrafią one reagować na dźwięk oraz omijać przeszkody. Jeśli na przykład klaśniesz w ręce przed Hexbugiem to natychmiast zareaguje on na to zmianą kierunku ruchu. Zachowa się on podobnie napotykając na przeszkodę. Łatwo sobie wyobrazić ile przyjemności sprawi włączenie kilku naraz lub wrzucenie ich do przygotowanego wcześniej labiryntu.

Hexbug Nano jest prawdziwie miniaturową konstrukcją. W przeciwieństwie do innych Hexbugów mieści się już nie w dłoni, ale na jednym palcu.

Hexbug Nano wykorzystuje unikalny sposób napędu, właściwy dla swoich rozmiarów. Z zewnątrz wydaje się pozbawiony ruchomych części, ale wewnątrz kryje koło zamachowe wywołujące pionowe wibracje. Specjalnie zaprojektowane sprężynujące odnóża zamieniają te drobne podskoki na ruch w poziomie. Hexbug Nano posiada wytrzymałą obudowę z przezroczystymi elementami, przez które można podziwiać jego drobne wnętrze.

Zasilanie: 2 x bateria AG13/LR44. Baterie są załączone do produktu

Wiek: od 3 lat